To je nová býčí predikce Michaela Novogratze, miliardářského ředitele kryptofondu Galaxy Digital, kterou 5. listopadu uvedl v rozhovoru pro britské Financial News. Novogratz také předpovídá, že bitcoin ukončí letošní rok s cenou okolo 8900 dolarů. Dále řekl, že v příštím roce by se podmínky měly znatelně změnit, jelikož FOMO (strach z ušlého zisku či promarněné příležitosti) institucionálních investorů způsobí nárůst cen. Spěch institucí investovat by měl vytáhnout cenu bitcoinu na deset tisíc dolarů do konce prvního čtvrtletí a odtud bude pokračovat k překročení historického maxima z prosince 2017 a směřovat k dvaceti tisícům dolarů nebo výš.

Kryptomonitor

Kryptomonitor je informační web o kryptoměnách, který cílí nejen na investory a obchodníky s kryptoměnami, ale také zájemce z řad široké veřejnosti, kteří chtějí sledovat nejnovější vývoj v této oblasti.

Publikuje jak vlastní články, analýzy a rozhovory, tak i krátké denní zprávy, které přinášejí stručné aktuální informace o všem, co hýbe světem kryptoměn.

Více na: www.kryptomonitor.cz

Zdroj článku

https://www.kurzy.cz/zpravy/472660-novogratz-cena-bitcoinu-by-mohla-v-r-2019-dosahnout-20-tisic-usd-nebo-i-vice/