Alarmy Přihlásí se : {{timeout}}s

  • {{alarm.coin}} : {{alarm.value}}$

Pět důvodů, proč investovat do krypto mincí

  1. Nákup mincí zvyšuje jejich popularitu tím, že se rozšiřuje skupina vlastníků. Čím více vlastníků je, tím více stoupá hodnota kryptoměn. Nákup mincí staví novou komunitu a každý může pracovat na zvýšení ceny anebo přinejmenším určovat cenu mincí.
  2. Tím, že se již část mincí vytěžila, je poměrně těžké těžit další a vzniká tím jistá hodnota. Je to například BitCoin, kterého se vytěžila již značná část a na blockchainu je těžce dostupná. Hodnota se zvyšuje hlavně u obchodování na burzách.
  3. Platební systémy pro přenos plateb se neustále zrychlují a je to především patrné u Bitcoinu. Nyní vznikají nové krypto systémy, které zrychlují přenos plateb více a více.
  4. Při nákupu krypto mincí je vytvářena krypto ekonomika. Existuje nyní mnoho platebních systémů typu peer-to-peer. Je taky mnoho mincí. Technologické služby v oblasti krypto-měn vytváří volná pracovní místa, vzdělání a informace online – všechny tyto aktivity budou růst a nabízet nové možnosti.
  5. Obdržíte skutečnou hodnotu. Mnoho lidí se zde učí poznávat příležitost, jak si uložit své peníze do něčeho perspektivního. Je to velmi podobné investicím do akcií nebo zlata… Takže pokud nákup krypto mincí zlepší váš život pro nadcházející roky, proč se toho nezúčastnit?